Zonne-overkapping Rijn Ijssel Arnhem

Zonne-overkapping Arnhem

InfraMarks heeft in opdracht van Rijn Ijssel in Arnhem een ISP Solar carport geplaatst, die als fietsenstalling gebruikt wordt.  

De opgewekte stroom wordt direct gebruikt in het naastgelegen gebouw Tech Plaza waardoor de school meer energieneutraal is geworden. Doordat de stroom 100% direct lokaal gebruikt wordt, is er een interessante businesscase ontstaan voor de realisatie van de zonneoverkapping. 

De overkapping is voorzien van 112 stuks 445Wp glas-glas zonnepanelen. Het totaalvermogen van het zonnestroomsysteem is 49,84 kWp. De afmetingen van de zonne-overkapping zijn 6 meter breed en 35 meter lang. De hoogte is 2,9m laag en 3,7m hoog,

Solar carport zonnepanelen zon
Solar carport boven aanzicht

Solar carport als fietsenstalling

Het dak van de school Rijn Ijssel zijn is al voorzien van zonnepanelen. Door het grote oppervlak van het gebouw was er meer behoefte aan eigen duurzame energie. Door de ruimte boven de fietsenstalling te benutten heeft het terrein een duurzame dubbelfunctie gekregen. 

Wilt u ook meer duurzame energie opwekken? Bekijk de mogelijkheden voor een solar carport of solar fietsenstalling.

Heeft u nog vragen neem vrijblijvend contact met ons op. We adviseren u graag!

Offerte aanvragen